Deltakerliste
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Æ Ø Å Alle
Navn Firma Tittel
Aga-Thoresen, Bent-Erik Cinderella Eco Solution AS Innkjøp- og logistikksjef
Akslen-Hoel, Linn Kristin Møreforsking Ålesund Rådgiver
Alme, Margaret Ulstein vgs Rektor
Almestad, Arthur Norges forskningsråd regionansvarlig, Forskningsrådet
Amundsen, Anna Tokle AN:NA design AS Daglig leder
Amundsen, Finn Protomore Daglig leder
Andresen, Knut Brunvoll Teknisk direktør
Angelvik, Endre Ruter AS Direktør transportsystemer fleksibel frekvens
Aspås, Hilde iKuben Daglig leder
Aspås, Morten Chr. Thams ressurs Daglig leder
Bahre Hansen, Asgeir Vindel as Daglig leder
Beck, Roar SpareBank 1 SMN Banksjef
Belland, Eirik Kenaptus AS Gründer
Bjerkeset, Ragna Brenne Møre og Romsdal fylkeskommune Ass. Regional – og næringssjef
Bjørke, Steinar SpareBank 1 SMN Leder for Dirstribusjon
Blø, Stian Alpa Teknisk sjef
Brandstadmoen, Tore Partnerplast Fabrikksjef
Brekken, Halvard Brunvoll Produksjonsteknisk leder
Brevik, Marcus Arvid Gjerde AS Daglig Leder
Bøe, Hege Karina SiMolde Øk. og pers.ansvarlig
Checinski, Witold AXTech
Dabrowska, Agnieszka AXTech
Dabrowski, Karol AXTech
Dyrhovden, Norodd Tussa IKT Sal- og produktsjef
Dyrseth, Bjørn Kristian SpareBank 1 SMN KAM Vipps
Edvardsen, John-Harry Promius AS Blockchain - IoT
Festervoll, Knut Axess Avdelingsleder
Finnøy, Odd Tore Brunvoll Adm. Dir og styreleder iKuben og ProtoMore
Flo, Britt Molde Næringsforum Daglig leder
Gaupseth, Johan Martin NOV Manager Power & Control Systems
Gihleengen, Britt Elin Hycast AS Senior Process Engineer
Gjeldvik, Gunnar Alpa Daglig leder
Gjerde, Audun Brunvoll Innkjøpsleder
Gjerland, Olav SpareBank 1 SMN Banksjef
Glendarren, Sewart PopTech Technologies Gründer
Gotaas, Sverre Kongsberg-Gruppen, DigitalNorway Innovasjonsdirektør
Grande, Roger Plasto AS Produksjonssjef
Gundersen, Arne Lie Shm Maritime Daglig leder
Gussiås, André Bussbygg as Produktsjef
Hals, Inger Helene Brunvoll HSEQ direktør
Halse, Dyre Istad AS IT-sjef
Halse, Lise Lillebrygfjeld Høgskolen i Molde Førsteamanuensis
Halvorsen, Gry Møre og Romsdal fylkeskommune Rådgiver
Hamar, Else Berit KPMG Director
Hansen, Martin Torvik SpareBank 1 Nordvest Banksjef
Hansen, Robert Gagn Consulting Seniorrådgiver
Haram, Jon Arne Garshol Møre og Romsdal fylkeskommune v/ Ulstein vgs Ass.rektor
Harstad, Janne Serit IT Partner
Hasund, Knut Kleven IT-direktør
Hatlestad, Anna-Marie Møre og Romsdal fylkeskommune FoU-rådgiver
1 2 3 4
1 - 50 av 190 deltakere
Søkefelter
Etternavn:
Fornavn:
Firma:
Sorter etter: Etternavn Firma
Powered by WebSite AS